Cosmetics
Made in Poland
Illuminating neckline butter with gold flecks 50 ml
26.90 zł
53.80 zł / 100ml
Made in Poland
Exfoliating bar soap Chilli & Pomarańcza
13.90 zł
Julia Wieniawa x ESOTIQ•Made in Poland
Body Oil Julia Wieniawa Glow dust Gold 50ml
89.90 zł
179.80 zł / 100ml
Julia Wieniawa x ESOTIQ•Made in Poland
Body Oil Julia Wieniawa Glow dust Silver 50ml
89.90 zł
179.80 zł / 100ml
Made in Poland
Moisturizing and brightening body lotion Esotiq x Mokosh 90ml
45.90 zł
51.00 zł / 100ml
Travel cosmetic bag set
139.90 zł
932.67 zł / 100ml
Made in Poland
Thermal water 200 ml
35.90 zł
17.95 zł / 100ml






